Nie mogło nas zabraknąć na Zimowej Watrze Wędrowniczej.
Górscy wędrowcy przemierzający ochoczo szlaki, z historią Polski w tle? Zimoluby planujące nocleg w namiotach?


Gdzie, jak gdzie – ale w miniony weekend na Zimowej Watrze Wędrowniczej nie mogło zabraknąć przedstawicieli Bike Jamboree!
Magda i Piotrek nie pierwszy raz pojechali z kilkunastoosobowym patrolem z rodzimego Hufca ZHP Łódź-Polesie na ZWW. Ale pierwszy raz w nowej roli –  by promować nowy projekt rowerowy “jednoŚLADAMI Andersa”.


Charakterystyczną chustę można było spotkać na szlaku, gdzieniegdzie nawet kamizelkę (człowiek reklama ;)). Zaproszenie i krótka prezentacja naszego nowego pomysłu znalazła swój punkt w programie wieczornej watry. A zainteresowani szczegółami projektu łatwo mogli znaleźć nasz “namiot informacyjny” na miejscu biwakowania.


Kilkadziesiąt kilometrów w śniegu po uda, piękna pogoda i widok na Tatry…. czego chcieć więcej?! Podczas trekkingu znaleźliśmy nawet nowe ciekawe trasy rowerowe, zatem zdecydowanie udany weekend!
Dziękujemy za wspólny czas i liczymy na rewanż na trasie “jednoŚLADAMI Andersa”! Do zobaczenia 26 lutego! 

Przy okazji testowaliśmy termos Primus Equipment, naszego partnera z pierwszej rowerowej sztafety dookoła świata Bike Jamboree… i po całej nocy zimą w namiocie, nic nie smakuje lepiej, niż nadal gorąca herbata! Mamy nadzieję, że w tym projekcie też będziemy mogli liczyć na wsparcie