Rano przymrozek, a wieczorem – po zachodzie słońca – szybko robi się zimno… brr. Najchętniej byście zostali pod kocykiem z herbatką? No właśnie… a my nie 😉

Kurtka Pajak niezawodna w każdych warunkach

Już za 3 tygodnie ruszamy w trasę JednoŚladami Andersa. Zaczynamy w Kazachstanie, gdzie temperatura może schodzić nawet do – 25° C. I właśnie dlatego potrzebujemy dobrych ciepłych kurtek i cieplutkich śpiworów 🙂 Jeśli towarzyszyliście nam w poprzedniej sztafecie Bike Jamboree dookoła świata, to znacie na pewno firmę, która nas dobrze przygotuje na mróz.

Z radością pragniemy ogłosić, że ponownie podejmujemy współpracę – na wsparcie Pajaka możemy liczyć podczas sztafety JednoŚladami Andersa. I już podczas naszego spotkania w październiku była okazja testować nowe, tym razem granatowo-czarne, kurtki oraz śpiworki.

Odzież Pajaka – puchowe kurtki i spodnie, w pięknym czerwonym kolorze – towarzyszyła nam podczas rowerowej sztafety dookoła świata i nie ukrywamy, że niejednokrotnie chroniła nas przed chłodem i zimnem, zapewniając kojące ciepło. Oprócz puchowej odzieży Pajak produkuje również niezawodne śpiwory – jednocześnie lekkie, małe, ale i zapewniające komfort cieplny w szerokim zakresie temperatur, co sprawia, że są najlepsze na świecie!

Popieramy promujemy polską markę, bo jest dobra i ponieważ to rodzinna firma, działająca u podnóża Beskidów. Cała produkcja odbywa się w kraju. Ich produkty, zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i wykorzystujące najlepsze materiały, wypełnione są w pełni najwyższej jakości puchem polskich białych gęsi i puchem kaczym, są idealne dla wszystkich wielbicieli wypraw górskich, outdoorowych czy jak my – rowerowych, dla których komfort termiczny i poczucie ciepła w nawet najzimniejszych miejscach świata są istotnym elementem podróży.

My wybieramy Pajaka i polecamy go z całego serca!